GÜNDE 1 KEZ BUNU YAP,1 HAFTADA KIRIŞIKLIKTAN KURTUL #GözaltıKararması #Kırışıklık #AntiagingSerum

GÜNDE 1 KEZ BUNU YAP,1 HAFTADA KIRIŞIKLIKTAN KURTUL #GözaltıKararması #Kırışıklık #AntiagingSerum

Göz altı kırışıklık larından kurtulmak için , şişme renk dengesizliği koyu renk halkalardan kurtulmanızı sağlayacak evdeki malzemelerle hazırlayabileceğiniz doğal bir kırışıklık giderici serum hazırlıyoruz.
#KırışıklıkGiderici #GözaltıSerumu #PuffyEyes #GözaltıMorluk #CiltBeyazlatıcı #Antiaging
Video yu izlemek yerine açıklama kısmındaki malzemelere bakmayı tercih edebileceğinizi biliyorum, ama canınız sağ olsun 🙂
GEREKLİ MALZEMELER:
#Maydanoz
#Salatalık
#Badem
#EVitamini
#Pamuk
NOT
Kanalımda , pratik bilgi ler, Diy kendin yap çalışmaları, saç modelleri , saç bakımı , doğal maske , doğal krem , ev yapımı tedaviler, ve kişisel bakım videoları hazırlıyorum. Kişisel bakım videoları ,asla tedavi amaçlı değildir!!!.UYGULAMALARDA her cilt tipi için önce kulak yanında test ederek uygulanmalı.!

Kanalı mda uzman tarif leri ,doğal maske tarif leri , cilt bakım ı, güzellik, bakım ,beyazlatıcı, kozmetik, leke giderici krem ,saç bakımı ,kırışık giderici, sıkılaştırıcı,sivilce, siyah nokta, ev yapımı krem,etkili maske, el bakım ı ,ayak bakım ı ,Doğal Tedaviler, hızlı zayıflama, hızlı kilo verme, zayıflatan su, kilo verdirici su , hemeroit , göz bakımı , botoks ,çözüm, doğal çözüm ,kendin yap, saç bakımı, nasıl yapılır, modern saç modelleri ,saç örgüsü, kolay örgü, topuz saç modeli, uzun saç modelleri, at kuyruğu ,topuz ,dudak makyajı ,ruj yapım ı, boya ,badana, mutfak temizlik i, kolay mutfak temizlik i, zayıflatan çay tarifleri, ev yapımı çalışmalar, temizlik tüyoları, dıy, pratik ev temizliği, ev temizliği püf noktalar, zayıflamak için evde ,konularında iyi sonuç alacağınız tarif leri eğlenceli vakit geçirerek hazırlıyor, komik ve güzel anlar yaşıyorum ve sonunda bu işe yaradığını düşündüğüm kolay diy videolarını sizlerle paylaşıyorum.

Bu Video ları İzleyerek Evde Keyifli Zaman Geçirip ,Boş Vaktinizi Verimli ve Faydalı Bir Şekilde Geçirmek İstiyorsanız Siz de Kanalımı Takip Edebilirsiniz. Güzel Yorumlarınız İçin Teşekkürler .İyi Eğlenceler.
1

Recommended


Beauty Tips For Woman

Makeup Tips For Women

Hair Care Tips For Woman

Hair Care Tips For Weave